Vpravovanie kmeňových buniek Esteme

Terapia zabezpečuje oživenie a nádherný vzhľad pevnej pleti. S profesionálnou aplikáciou zabezpečujeme hĺbkový prienik látok do vrstiev pokožky, kde pôsobia cielene na kožné bunky. Táto priama stimulácia kožných buniek vedie k redukcii vrások, obnoveniu pevnosti a pružnosti pokožky. Najlepšie na tom je, že to dosiahneme pomocou neinvazívnych metód.

Absolvuje sa raz za 4 až 6 mesiacov. Ošetrenie sa vykonáva pomocou bezihlovej mezoterapie ,poprípade dermapenom. Aktívne zložky starostlivosti sú uchovávané vo forme lyofilizovaného prášku „powder“. Tieto aktívne zložky sa zmiešajú so fyziologickým roztokom „solution“ tesne pred aplikáciou, aby sa zachovala maximálna účinnosť produktu.

Čo je úžasné, produkt je bez kontraindikácií a nežiaducich účinkov. Neobsahuje silikóny, parabény, parfémy ani farbivá, čo znamená, že je vhodný pre všetky typy pleti. Navyše produkt nebol testovaný na zvieratách a je šetrný k životnému prostrediu. Pre nás je dôležitá bezpečná, prirodzená a samozrejme účinná starostlivosť o pleť.

Kľúčové účinné látky:

Allstem. extractTM.
Táto zmes bioaktívnych látok z kmeňových buniek:

Kyselina hyalurónová (HA).

Biomimetické peptidy.

Rastové faktory.

Takže, ak túžite po krásnej a zdravej pleti, naša Pleťová terapia Skin Therapy je pre vás! Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení a naša šetrná, účinná a prirodzená starostlivosť o pleť vám pomôže dosiahnuť želaný vzhľad.

Telefón: 0907 534 208

Mail: darina.zozulicova@darmon.sk

Adresa:
Gemerská 3, 040 01, Košice