Španielska myofasciálna masáž tváre

Táto masážna technika je jedinečná svojím prístupom a účinkami. Spája starodávne poznatky s modernými postupmi a sústredí sa na uvoľnenie napätia v svaloch tváre, krku, dekoltu, rúk, dokonca aj vlasovej časti hlavy. Počas masáže sa používajú jemné a precízne pohyby, ktoré sa zameriavajú na fascie – obalu svalov a tkanív, ktoré môžu spôsobovať stuhnutosť a vrásky. Týmto spôsobom sa dosahuje skutočná regenerácia a spevnenie pleti!

Čo je na Španielskej myofasciálnej masáži skvelé, je, že je úplne prirodzená a nevyžaduje žiadne invazívne zákroky ani chemikálie. Je to ako povznášajúci tanec pre vašu tvár, ktorý zlepšuje prietok krvi, stimuluje tvorbu kolagénu a prináša vám okamžitú pohodu a odpočinok.

Ak hľadáte spôsob, ako revitalizovať vašu pleť a cítiť sa úplne oddýchnutí, Španielska myofasciálna masáž je tým správnym krokom! Po nej budete vyžarovať zdravý lesk a pocit harmonie. A to ešte nie je všetko! Pravidelné sedenia tejto masáže pomáhajú zmierniť vrásky a jemné línie, a tak vám dodajú mladistvý a svieži vzhľad.

Užite si tento unikátny rituál, ktorý prináša krásu a harmóniu vašej tváre a tela!

Telefón: 0907 534 208

Mail: darina.zozulicova@darmon.sk

Adresa:
Gemerská 3, 040 01, Košice