O mne

V príjemnej atmosfére profesionálneho prostredia Vám pomôžem nájsť Vaše krajšie JA.

Svoj prvý kozmetický salón som otvorila už v roku 2003. Bol čoraz úspešnejší a ja som vedela, že som sa v ňom našla. Prešla som mnohými doplnkovými kurzami, vyhľadávala som všetky novinky. V tom čase si môj salón vybrali aj do istej televíznej relácie kvôli kvalite poskytovaných služieb.

Ale prišlo prvé dieťa a ja som sa mu chcela venovať naplno. Opustila som svet kozmetiky hlavne kvôli pracovnému času  a keďže mám vysokoškolské vzdelanie, uplatnila som sa v inom odbore.

Vždy ma to však ťahalo späť.

Po určitej dobe som sa predsa len vrátila a začala sa konečne naplno realizovať. Starostlivo si vyberám svoj tím žien, s ktorými spolupracujem v rámci salónu, aby som zaručila Top kvalitu.

Sama do svojej práce vkladám kúsok seba, svoje presvedčenie, svoje skúsenosti a radosť z práce.

Moja túžba napredovať je mojou motiváciou, preto sa pravidelne zúčastňujem na odborných školeniach, či workshopoch, ktoré potrebujem k svojej práci.

Momentálne mám za sebou veľa spokojných zákazníčok, ktoré oceňujú individuálny prístup, profesionalitu a precíznosť.  Okrem vedomostí
a šikovných rúk používam aj kvalitné prípravky a prístroje, ktoré znásobia výsledok mojej práce.

Prezrite si ponúkané služby na tejto web stránke, kde určite nájdete niečo pre seba, ale nezabudnite  aj na sociálne siete, kde pravidelne uverejňujeme novinky 
a akcie.

Telefón: 0907 534 208

Mail:
darina.zozulicova@darmon.sk

Adresa:
Gemerská 3, 040 01, Košice