Kozmetické ošetrenie zamerané na problematickú pleť

Ošterenie, ktoré je zamerané hlavne na mladú, problematickú pleť. Pri  tomto ošetrení bude pokožka prečistená a zároveň hydratovaná .

PRIEBEH OŠETRENIA:

  • Príprava pleti na ošetrenie

Odlíčenie a tonizácia pleti kozmeceutikami zn. Larens
Aha face peeling, alebo enzymatický peeling (podľa ročného obdobia, alebo typu pleti)

  • Samotné čistenie pleti

Čistenie pleti ( kavitačný peeling alebo mikrodermabrázia, v prípade potreby manuálne dočistenie pleti)
Peptidové sérum s vysokým obsahom živočíšnych peptidov, rybieho kolagénu a nutrivi vody. 
ANTIACNE ampulka s aktívnymi látkami uloženými v lipozomálnom obale, zabezpečujúcom ich pomalé a dlhotrvajúce uvoľňovanie v hlbšej vrstve dermy.

  • Záverečné ošetrenie

BIORENEW TISSUE mask s obsahom bio placenty z rastových faktorov (prípadne iná maska, vybraná podľa potreby a typu pleti), záverečný krém Dermo Face Cream.

Súčasťou každého ošetrenia je kavitačný peeeling. Kavitačný peeling sa používa na hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania. Je to  moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky.

Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu.

Telefón: 0907 534 208

Mail:
darina.zozulicova@darmon.sk

Adresa:
Gemerská 3, 040 01, Košice